Ski areál Branná
v provozu
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Do ski areálu Malá Úpa se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Malá Úpa.

Pec pod Sněžkou - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Pec pod Sněžkou je pro vás to pravé.

Nedvědice - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Nedvědice.

Pěnkavčí vrch - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Pěnkavčí vrch a užijte si zimní radovánky naplno!

Búřov - ideální pro rodiny s dětmi

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Búřov!

Kam na hory?

Teplota venku klesá. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Rozhodují především finance. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Informace o aktuálním stavu lyžařských středisek

Provozovatelé lyžařských středisek už dokončují přípravy na sezonu. Testují rolby. Testují systémy umělého zasněžování. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Zvičina - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Zvičina.

Ski areál Velké Karlovice – Machůzky

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Velké Karlovice – Machůzky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kozinec - Jilemnice - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Kozinec - Jilemnice!

Zimní středisko Třeštík – Celnica

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Třeštík – Celnica je pro vás to pravé.

Šacberk - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Šacberk!

Hartmanice - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Hartmanice a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Mendl ski Břestek

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste Mendl ski Břestek a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Kyčerka - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Kyčerka je pro vás to pravé.

Do ski areálu Černá hora - Jánské Lázně se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Navšivte s rodinou středisko Černá hora - Jánské Lázně.

Zimní středisko Horní Mísečky - Medvědín - Špindl

Milujete snowboarding? Zimní areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl je pro vás to pravé.

Co si vzít sebou na hory

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Palkovice – Za domem - ideální pro snowboardisty

Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Palkovice – Za domem a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Náprava - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Náprava!

Do ski areálu Černá hora - Dolní Dvůr se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Černá hora - Dolní Dvůr.

Ještěd - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ještěd.

Zimní středisko Karasín

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Karasín!

Zimní středisko Zvičina

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste Zvičina a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Jak se připravit na zimní dovolenou

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Dovolená na Třeboňsku nejen pro rodiny s dětmi

Třeboňsko patří mezi nejpozoruhodnější krajiny naší země, její rozmanitost nabízí bohaté zážitky jak pro pěší turisty, tak i pro cyklisty. Je ideálním místem jak pro vícedenní dovolenou, tak i pro víkendové pobyty, ať už jste ubytovaní v nějakém penzionu či hotelu, nebo jen v kempu pod stanem. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

Český Krumlov a okolí rozhodně stojí za vidění

K největším lákadlům patří bezesporu v naší zemi město Český Krumlov. Každým rokem do těchto míst míří desetitisíce tuzemských, ale i zahraničních turistů. Město Vám může nabídnout renesanční fasády domů v historickém centru, které obtáčí řeka Vltava, malebná zákoutí a uličky a samozřejmě v první řadě krumlovský zámek s rozsáhlou zahradou. Město je také cílem mnoha vodáckých putování, vodáci jej mohou obdivovat z vodní hladiny a svůj pobyt si zde zpestřit i několika sjízdnými jezy. Pozoruhodné jsou však i okolní přírodní scenérie a výhledy, která byste si neměli nechat ujít. Kdo přijede do Krumlova vlakem, ten může jeho krásy obdivovat již od silnice, nedaleko nádraží. Vlakové nádraží je totiž na kopci vysoko nad městem a je odtud velmi pěkný výhled na zámek a jeho bezprostřední okolí.

Veselsko je doslova rájem pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout některé cyklostezky, co za shlédnutí určitě stojí.

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 25.7.

°C
°C
Pátek
26.7.2024

°C
°C
Sobota
27.7.2024

°C
°C
Neděle
28.7.2024

°C
°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 19:00
Úterý9:00 - 19:00
Středa9:00 - 19:00
Čtvrtek9:00 - 19:00
Pátek9:00 - 19:00
Sobota9:00 - 19:00
Neděle9:00 - 19:00