Ski areál Branná
v provozu
Zobrazit na:

Do ski areálu Malá Úpa se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Malá Úpa. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 7 sedačkových lanovek. a lano pro děti. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší hamburger nebo bramboračku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Pec pod Sněžkou.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 73%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 25.7.

°C
°C
Pátek
26.7.2024

°C
°C
Sobota
27.7.2024

°C
°C
Neděle
28.7.2024

°C
°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 19:00
Úterý9:00 - 19:00
Středa9:00 - 19:00
Čtvrtek9:00 - 19:00
Pátek9:00 - 19:00
Sobota9:00 - 19:00
Neděle9:00 - 19:00